baltyk

Najlepszy nocleg w Darłówku

Z roku na rok przybywa chętnych na wypoczynek nad naszym polskim morzem. Turystów przyciąga nie tylko coraz lepsza i ciekawsza baza noclegowa, ale przede wszystkim czyste i duże plaże, zdrowotny aspekt Bałtyku jak również dobra pogoda, która w ostatnich latach na szczęście stale dopisuje.

Turystów przybywa od trzech-czterech lat, już w zeszłym roku było ich o blisko 15 proc. więcej niż w 2014 r. – przyznaje Bogdan Donke, wiceprezes Pomorskiej Izby Turystyki. – Prognozujemy, teraz wzrost będzie jeszcze wyższy, nawet 20-procentowy.

Darłówko – kurort przyjazny rodzinie

Darłówko to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na wypoczynek głównie przez rodziny z dziećmi. Należy nie tylko do spokojniejszych rejonów na pomorzu, ale jest miastem bardzo urokliwym pełnym wspaniałych zabytków i ciekawej historii. Darłówko to idealne miejsce dla turystów pragnących odpocząć, zregenerować ciało i umysł jak również dla tych, którzy spragnieni są aktywności i marzą o przeżyciu niezapomnianej przygody. Na duży plus zasługuje także doskonale rozwinięta baza noclegowa.

Piękne piaszczyste plaże, niespotykany mikroklimat z dużą zawartością jodu, do tego niepowtarzalne sąsiedztwo dwóch jezior – to wszystko sprawia, że Darłowo ma swój jedyny niepowtarzalny klimat i za to głównie jest kurortem cenionym przez Turystów.

wakacje nad morzem z dzieckiem.

Plater74 – apartamenty Darłówko

Myśląc o komfortowym wypoczynku nad morzem najlepiej skorzystać z pobytu w sprawdzonym miejscu jakim są apartamenty Darłówko. To najczęściej wybierane miejsce na wypoczynek spełniające wysokie wymagania przyjeżdżających tutaj turystów. Plater74 dba o swoich turystów, także tych najmłodszych. Mogą oni korzystać z bawialni, placu zabaw, dodatkową atrakcją są piłkarzyki, stół do ping-ponga oraz bilard, a dla wszystkich basen z podgrzewaną wodą. Darłówko apartamenty Plater74 to najlepszy nocleg na wakacje nad morzem z dzieckiem.