myjnia samochodowa

Mycie podwozia i samochodu na wiosnę – to warto wiedzieć!

Zima już za pasem. Zaczynamy wymianę opon na letnie. Uważa się, że w okresie od grudnia do marca nie dbamy o nasze samochody czekając już tylko na nadejście wiosny. Coś w tym jest. Uważamy, że to nie ma większego sensu, ponieważ i tak samochód zaraz będzie wyglądał jak przed umyciem. Nie jest to do końca prawdą. Tak samo możemy powiedzieć latem. Wówczas na ulicach jest dużo więcej kurzu, który osiada się na naszych pojazdach. Nie zmienia to faktu, że faktycznie okres zimowy nas rozleniwia w kwestii pielęgnacji naszych aut. Mycie podwozia to druga ważna rzecz jaka czeka nas po upływie zimy. Sprawdź dlaczego!

Wiosenna renowacja samochodu?

Okres zimowy w Polsce trwa zazwyczaj dosyć długo. Około 4 miesiące bardzo niskich temperatur, częste opady śniegu i sypanie dróg solą. Nie wpływa to dobrze na stan naszych samochodów. Korozja to najgorsze co może nas czekać jeżeli nie zadbamy o pojazd zaraz przy pierwszych roztopach. Mycie podwozia jest dla prawie niemożliwe, dlatego warto jest udać się do specjalistycznej myjni, która zagwarantuje nam kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji całego pojazdu. Zarówno zewnętrzne części jak i wnętrze pojazdu z pewnością będzie wymagać poświęcenia dużej ilości energii, a także czasu. Niedbalstwo robi swoje. Najprościej byłoby zmienić swoje przyzwyczajenia i zacząć troszczyć się o swoje auto zarówno w trakcie zimy. Niestety, nawet większe koszty związane z przywróceniem pojazdu do stanu poprzedniego nie są w stanie zmienić naszych nawyków, a warto! Nie tylko ze względu na oszczędności jakie mogą wyniknąć z tego powodu.

 

myjnia samochodowa

Mycie podwozia – Kraków

Renegades Garage to idealne miejsce dla odpicowania Twojej bryki, szczególnie po dłuższym okresie jaki jest zima! Mycie podwozia – Kraków i okolice. Auto myjnia dostępna jest od poniedziałku do soboty. Nas fachowcy znają się na rzeczy i potrafią zadbać o pojazd w szczególny sposób. Mycie podwozia po zimie to nasz obowiązek. Problemy związane z korozją i z rozwinięciem takiego stanu rzeczy mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego skorzystaj z profesjonalnego mycia podwozia w Krakowie i zaoszczędź sobie nowych problemów!