Podróżowanie z Karlem Lagerfeldem

Każda podroż powinna być wygodna, sprawna, dobrze przygotowana. Nic nie zaszkodzi oczywiście, jeśli pojawi się w niej także akcent modowy. Nowe ubrania zakłada się głównie na wybrane okazje, spotkania biznesowe, imprezy, bale, ale czy nie warto zadbać o to, aby w podróży wyglądać znakomicie? Jesteśmy przekonani, że tak, i mamy kilka specjalnych porad, jak można umilić sobie każdą podróż, ekskluzywnymi ubraniami i dodatkami Karla Lagerfelda.

Torba podróżna to podstawa

walizka podróżna karl lagerfeldKażda podróż wymaga spakowania najbardziej istotnych rzeczy i ubrań. Obowiązkowo zatem będzie trzeba wyposażyć się w walizkę. Walizka na kółkach to najwygodniejszy sposób transportu bagażu, gdyż ciągnięcie takiej walizki jest znacznie bardziej wygodne niż noszenie ciężkiego plecaka czy torby w ręku. Walizka i sztywnej konstrukcji świetnie sprawdzi się także podczas lotu samolotem, dobrze zabezpieczając jej zawartość przed uszkodzeniem. Walizka, która przedstawiamy na zdjęciu po lewej stronie to Ikonik Trolley Karl Black.

Jeżeli mamy już swoją walizkę można pomyśleć o fajnych dodatkach, które sprawią, że podczas każdej podróży, nie będziemy wyglądać jak pogięte, zmęczone osoby w spranych dresach, ale przedstawimy się modnie, energicznie, pomysłowo, elegancko.

Co jeszcze na podróż?

W dalszej kolejności możemy zaproponować wygodne spodnie, które w niczym ie skrępują nawet najdłuższej podróży, która będzie wymagała wielu godzin siedzenia, lub długich pieszych odcinków do pokonania. Spodnie Lace Up Sweatpants Black, to spodnie idealna do takich okoliczności. Miękkie, miłe w dotyku, elastyczne, nie krępujące ruchów – jednym słowem idealne. Ponadto posiadające ciekawy fason i zdobienia, które podkreślają ich wyjątkowość i pozwolą wyróżnić się z tłumu. Na zewnętrznej stronie spodni znajduje się lampas z wplecionym sznurkiem. Bawełniana, dresowa tkanina jest niezwykle wygodna i idealnie nadaje się do podróżowania. Karl Lagerfeld to nie tylko propozycje ekskluzywne i eleganckie, to także komfort i wygoda, otrzymana nie rezygnując z atrakcyjnego wyglądu.

Etui na dodatkowe dokumenty z naszywkąetui na dokumenty karl lagerfeld

Dalsze podróże wiążą się z zabranie dodatkowych dokumentów jak karta do konta walutowego, ubezpieczenie, paszport itp. Dobrze jest trzymać je razem w bezpiecznym miejscu. Tutaj świetnie nada się etui wykonane ze skóry. Etui posiada miejsca na karty i wizytówki, a także miejsce na większy dokument jak np. paszport. Na zewnątrz etui znajdują się naszywki, które czynią to etui wyróżniającym się. Na pewno takie etui będzie praktycznym, ale także modnym dodatkiem każdej kobiety.