Nowoczesny wybór dla hoteli

Informatyzacja to trend, który rozpędzony dotyczy coraz większej ilości dziedzin przemysłu i usług. Także branża hotelarska korzysta z coraz rozliczniejszych dobrodziejstw nowych rozwiązań IT.

Hotele to nie tylko pokoje gościnne

W dzisiejszych czasach wynajem pokoju to absolutne minimum, do którego oferta niemal nigdy się nie ogranicza, potrzebne jest, więc specjalistyczne dedykowane oprogramowanie dla hotelarstwa, które pomoże na zarządzanie pełną ofertą danego hotelu. Coraz szerszy i bardziej kompleksowy wachlarz usług świadczonych przez tę branżę wymaga nowego i bardziej całościowego podejścia do zagadnień bazodanowych i zarządzania informacją.

 

Różne potrzeby – jedno oprogramowanie

Odpowiednie oprogramowanie dla hoteli gwarantuje obsługę hotelowych gości na odpowiednim poziomie. Ponieważ coraz więcej usług wchodzi w skład oferty hoteli pracownicy, muszą posiadać odpowiednie narzędzie informatyczne do obsługi każdego gościa na najwyższym poziomie. Dzięki wsparciu ze strony oprogramowania dla hoteli pracownicy recepcji mogą sprawnie zarządzać wszystkim usługami jakie goście sobie zażyczą, przy jednoczesnym dokładnym rejestrowaniu na koncie klienta.

Oprogramowanie dla hoteli Intelihotel

Wśród programów przeznaczonych do zarządzania większymi obiektami hotelowymi można wskazać kilka liderów, którzy najlepiej rozwijają się na rynku oprogramowania dla hoteli. Intelihotel jest programem modułowym, który pracując w sieci komputerowej umożliwia dokładne zarządzanie dodatkowymi usługami (np. SPA). Porównywalne systemy jak KWHotel zdobywa rynki mniej wymagających klientów, szczególnie małe hostele korzystają z tego systemu z uwagi na jego cenę. Duże obiekty nie będą jednak zadowolone z funkcji i przede wszystkim czasu reakcji tego programu. Innym porównywalnym programem może być pochodzące ze stajni SOHiS. Są to bardzo rozbudowane systemy modułowe. Ewidencja stanów i towartów wskazuje jednak, duże skupienie na elemencie gastronomicznym tego programu. Oprogramowanie dla hoteli Intelihotel równomiernie rozkłada wagę poszczególnych elementów programu.

Nowoczesne programy dla hoteli

Najnowsze na rynku programy hotelarskie wychodzą na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dzięki nim zarządzanie nie tylko kompleksem hotelowym, w którego skład może wchodzić spa, restauracja, sale konferencyjne, siłownia, masaż, basen, etc., ale także całymi sieciami hotelowymi jest o wiele szybsze i prostsze. To jednak nie jedyne zalety implementowania dedykowanego oprogramowania dla hoteli u siebie, także możliwość korzystania ze zintegrowanej bazy danych jest nie do przecenienia.