kwiaty

5 sposobów na miłe zaskoczenie ukochanej osoby

Walentynki tuż tuż, a my zastanawiamy się coraz częściej jak w tym roku zaskoczyć naszego partnera bądź partnerkę. Pamiętajmy jednak, że kochać trzeba przez cały rok, a nie tylko od święta. Jednak miła niespodzianka jest zawsze bardzo dobrym pomysłem. Romantyczna kolacja, zwiedzanie zamku, apartamenty do wynajęcia – Szczecin, Gdańsk czy Kraków oferują nam naprawdę wiele atrakcji.

romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja

Niespodziewane zaproszenie na romantyczną kolację do ulubionej restauracji naszej drugiej połówki sprawi, że osoba poczuje się wyjątkowo. Podkreśli to także fakt, że liczymy się z jej gustem i potrzebami, nawet jeśli nie smakuje nam sushi czy kuchnia węgierska. Stolik w niezbyt widocznym miejscu zapewni intymność randce.

Wycieczka

Dla lubiących zwiedzać zupełnie nowe miejsca ciekawą niespodzianką będzie zabranie ukochanej osoby na wycieczkę. Polska jest miejscem, w którym mamy ogromny wybór możliwości. Od spaceru po górach, po spacer deptakiem nad morzem, a także zwiedzanie licznych zamków, pałaców czy muzeów, które na pewno zainteresują niejednego miłośnika historii.

Apartamenty do wynajęcia

Szczecin, Gdańsk czy Zakopane oprócz licznych atrakcji w danym mieście oferują nam cudowne pokoje. Warto zabrać bliską osobę na weekendową wycieczkę i wynająć miejsce do snu. Przed powrotem z wycieczki można poprosić osoby z obsługi by na łóżku rozsypały płatki róż i zostawiły szampana.

Trochę szaleństwa

Czasem można natrafić na naprawdę ciekawe promocje dotyczące spędzania wolnego czasu. Może warto pomyśleć nad spędzeniem czasu nieco aktywniej. Świetnym pomysłem jest wyjście do parku trampolin lub na kręgle. Bardziej odważni i szaleni mogą pomyśleć o skoku ze spadochronem bądź na bungee.

kwiaty

Poczta kwiatowa lub balonowa

Jeśli wiesz, że twoja druga połówka spędza czas w domu, ma zły humor, jest smutna bądź chora warto pokusić się o wysłanie kwiatów pocztą. Wesoły liścik na pewno sprawi, że na twarzy naszej lubej pojawi się uśmiech. Jednak należy pamiętać, że nie wszystkie kobiety są zwolennikami ciętych kwiatów. Warto spróbować też taką usługę jak poczta balonowa – do adresata dociera karton, z którego, po jego otwarciu, wyfruwają kolorowe balony na hel. Trzeba przyznać, że to prezent, który potrafi zaskoczyć i sprawić sporo radości!

Każdy, nawet najmniejszy gest zostanie doceniony przez drugą połówkę. Powyżej przedstawiliśmy 5 sposobów zrobienia niespodzianki swojej bliskiej osobie. Warto jednak organizować takie wypady częściej, aniżeli raz do roku w Walentynki. Wycieczka, skok na bungee, apartamenty do wynajęcia – Szczecin i inne polskie miasta dają nam naprawdę wiele możliwości na spędzanie wolnego czasu. Pamiętajmy jednak, żeby przy wyborze kierować się przede wszystkim preferencjami człowieka, jego zainteresowaniami i upodobaniami.